Mikro-akım Vücut Masajı

Mikro Akım Tedavisi

Mikro akım tedavisi, hücre potansiyelini geri kazanmak için 10 μA aralığında zayıf bir darbeli akım kullanan bir tekniktir. Vücudun fizyolojik akımlarını taklit eder ve hücresel potansiyeli geri yükler, lipitlerin, proteinlerin, enzimlerin ve hücre aktivitesinin diğer bileşenlerinin üretim sürecini başlatır, ATP sentezini arttırır, amino asitlerin taşınmasını sağlar, yenilenme yeteneğini geri kazandırır. Daha sağlıklı ve genç bir görünüm elde etmek ve sürdürmek isteyen müşteriler için güvenli ve etkili bir teknolojidir. Sonuçlar o kadar etkileyici olabilir ki, mikro akım tedavilerine genellikle “5 dakikalık yüz germe” denir.

Mikro akım nasıl çalışır?

Mikro akım, cildi uyarır, dokulardan yüzün kaslarına yumuşak dalgalar gönderir. Sonuç olarak, kolajen ve elastin gibi önemli yapısal proteinlerin üretimini uyaran ATP sentezi artar. Kan damarlarının kas zarındaki ton, fiziksel egzersizlerin vücudumuzun kaslarını nasıl etkilediğine benzer şekilde artar. Vücudun diğer kısımlarından farklı olarak, yüz kasları doğrudan cilde bağlanır, bu nedenle kaslara etki edilmesinin sonucu -cildin iyileştirilmiş, tonlu bir görünümüdür.

Mikro akım tedavisi endikasyonları:

Mikro akım yüz tedavisi aşağıdaki durumlarda kullanılır: yağlı cilt, yaşlanmayıönleme, ince, kuru ve hassas cilt. Ayrıca, hipertansiyondaki gergin kasları gevşetmek için, atonik kasları eski haline getirmek, cilt pigmentasyonunda, yorgunluğu gidermek ve kan dolaşımını uyarmak için, çatlaklardan ve yara izlerinden, şişlikten kurtulmak için. Mikro akım vücut terapisi aşağıdaki endikasyonlara sahiptir: vücudun atonikcildi, çatlaklar, kalçaların, kalçalar, karın, göğüslerin atonik kasları, alt eklemlerin kan dolaşım problemleri, ödem, selülit, yağ birikintileri, estetik problemler, vücut düzeltmesi, saç bakımı, liposuction sonrası rehabilitasyon veya diğer operasyonlar.

 • Sonuçlar
 • Kırışıklıkları giderir
 • Formları sıkılaştırılmış yüz hatları
 • Yaşlanan cildin durumunu iyileştirir
 • Ödem bölgelerini azaltır
 • Kullanılan tekniğe bağlı olarak kas durumunu iyileştirir – gevşek kaslar gerginleşir ve gergin kaslar gevşer
 • Cildin görünümünü iyileştirir, renk ve tonu iyileştirir

Oksijen Mezoterapisi

Cildinizi oksijenle doyurun.
Şehrin çılgın bir ritminde yaşıyoruz ve doğada çok fazla zaman geçirme fırsatımız yok, bu yüzden cildimiz oksijen eksikliğinden muzdarip. Çok kozmetik, kirli hava, hareketsiz yaşam tarzı – tüm bunlar cildi etkiler. Mükemmel bir çözüm vardır – yaşlanma sürecini önemli ölçüde erteleyebilen ve cildin durumunu önemli ölçüde iyileştiren oksijen mezoterapi uygulaması. Bu yenilikçi non-invaziv teknik, aktif maddelerin cildin daha derin katmanlarına nüfuzunu hızlandırmanıza izin verir. Ayrıca, yüksek hızda sağlanan bir oksijen jetinin etkisi nedeniyle oksijenle doyurulması, uygulamada anında etki sağlar.
İnfüzyon prosedürünü uygulayın
Oksijen tabancasındaki kaba infüzyon için düşük molekül ağırlıklı serum (örn. Hyaluronik asit) ekleyebilirsiniz. İlk serum bittikten sonra, tabancanın kabına daha yüksek konsantrasyonda ikinci bir serum türü ekleyin ve tam hidrasyon için cildin orta ve üst katmanlarına ulaşabilmeniz için uygulamayı tekrarlayın.

 • Sonuçlar
 • Kollajen üretimi uyarımı
 • Cilt detoksu
 • Epidermis hücre rejenerasyonu
 • Cildin oksijen ve vitaminlerle doyurulması
 • Yara izini azaltır
 • Göz çevresindeki koyu halkaları giderir
40 Dakika
Rezervasyonunuzu takvimden günü ve saati seçtikten sonra formu doldurarak oluşturabilirsiniz.
Mayıs 2024
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112