Kombine Cilt Bakımı

Karma ya da kombine cilt, en yaygın görülen cilt tipidir. Adından da anladığınız üzere, iki farklı cilt özelliğinin tek bir kişide görüldüğü tiptir. Kombine cilt tipinde T bölgesi olarak da adlandırılan alnı, burnu ve çeneyi kapsayan bölge; yağlı cilt özelliği gösterir. U bölgesi olarak da adlandırılan yanakları, göz çevresini ve çene altını kapsayan bölge ise normalden kuruya dönük bir eğilime sahiptir.

Kombine ciltlerin ayırt edici özelliği, yağlı yapısı nedeniyle parlayan bir T bölgesi ile kuruma eğilimine sahip bir U bölgesidir. Karma ya da kombine cildiniz varsa, ki bunu kolayca anlayabilirsiniz, cildinizin leke oluşumuna eğilimli olduğunu da bilmelisiniz. Tek bir yüz bölgesinde farklı özelliklere sahip alanlar olmasından dolayı cilt bakımınızda iki bölgenin de ihtiyaçlarını karşılayabilecek yapıdaki kombine içerikli ürünleri tercih etmelisiniz. Bu sayede tek bir ürün ile tüm yüzünüzün ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Miracle Shape Temizlik ve Bakım Merkezlerinde kombine cilt bakımı nedirkombine cilt bakımı aşamaları nelerdir ve kombine cilt bakımı faydaları nelerdir gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Günümüzde cilt yenileme sistemi olarak yaşamımıza girmiş ve cildin ihtiyacı olan bakımları tek aşamada yapmamızı sağlayan kombine cilt bakımı uygulamasını yaptırabilir ve parlak görünen, ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Türkiye’de önemli güzellik merkezlerinden biri olan Miracle Shape Temizlik ve Bakım Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. Kombine cilt bakımı hizmetinden yararlanmak için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz 0543 578 58 00 – 0542 330 4930.