İstanbul Komple Cilt Bakımı

İstanbul Miracle Shape Güzellik merkezi, güzelliğinizi mucizevi dokunuşlarla yalnızca “Müdahalesiz” ( Non- Invasive ) yöntemlerin kullanıldığı bir estetik terapi merkezidir. Burada, hiçbir şekilde cerrahi işlem, enjeksiyon (örn: dolgu, botoks, vs) gibi, vücutta yabancı madde birikimine yol açan ve orta vadede olumsuz yan etkiler yapan teknikler kullanılmaz.

Miracle Shape müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. Birçok güzellik terapilerimiz mevcuttur. Bunlar: Komple Cilt Temizlik ve Bakımı, Lifting, Zayıflama, Anti-age plazma terapileri, Özel Spark Terapileri, Epilasyon, Masaj ve Kalıcı Makyajdır. Dilediğiniz güzellik hizmetinden sağlıklı bir güvence ile yararlanabilirsiniz.

Miracle Shape güzellik merkezimizde sizlere güzel ve başarılı sonuçlar vermek için çalışan ekip arkadaşlarımız en iyi şekilde hizmet vermektedir. Komple cilt bakımı için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz. Telefon numaramız 0543 578 58 000542 330 4930 Açık adresimiz Zekeriyaköy Mh. 5. Cd. H-1 Blok Apt. No: 11 / 3 MERKEZ, 34450 Sarıyer/İstanbul Konum linkimiz için tıklayınız.