İnci Bakım ve Yüz Masajı

Yüz masajı sayesinde cildinizi yaşlanmanın en önemli etkilerinden biri olan kırışıklıklardan koruyabileceğinizi biliyor muydunuz? Son dönemin popüler cilt bakım uygulamalarından biri olan inci bakım ve yüz masajı, doğal yollarla genç kalmayı; aydınlık, sıkı ve canlı bir cilde sahip olmayı vadediyor. 

Yüz masajı nedir sorusu, kasları rahatlatmak; kırışıklık ve çizgi oluşumunu önlemek için yüzün bazı noktalarına uygulanan masaj hareketleri olarak ifade edilebilir. Miracle Shape Temizlik ve Bakım Merkezimizde Cilt Bakımı Uzmanları tarafından cilt analizi yapıldıktan sonra dermokozmetik ürünlerle kişinin cildine özel bir cilt temizleme / yatıştırma protokolü uygulanır. Uzman kişilerce yapılan inci bakım ve yüz masajı sonrasında kişilerinde düzenli olarak uzman önerileri doğrultusunda bakım yapması sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Kadın, erkek fark etmeden herkesin gönül rahatlığıyla yaptırabileceği bir uygulamadır.

Türkiye’de önemli güzellik merkezlerinden biri olan Miracle Shape Temizlik ve Bakım Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. İnci bakım ve yüz masajı hizmetimizden yararlanmak için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz 0543 578 58 00 – 0542 330 4930.