Göktürk Güzellik Merkezi

Göktürk Güzellik Merkezi, güzelliğinizi mucizevi dokunuşlarla yalnızca “Müdahalesiz” ( Non- Invasive ) yöntemlerin kullanıldığı bir estetik terapi merkezidir. Burada, hiçbir şekilde cerrahi işlem, enjeksiyon (örn: dolgu, botoks, vs) gibi, vücutta yabancı madde birikimine yol açan ve orta vadede olumsuz yan etkiler yapan teknikler kullanılmaz.

Göktürk Güzellik Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. Güzellik merkezimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellik tedavilerini sunar. Güzellik merkezimizde faydalanabileceğiniz hizmetlerimiz: Temizlik Bakım, Lifting, Zayıflama, Anti-Age Plazma Terapileri, Özel Spark Terapileri, Epilasyon, Masaj ve Kalıcı Makyajdır. Sadece yüzünüz için değil, vücuda yapılan tüm vücut bakımı da mevcuttur.

Göktürk Miracle Shape güzellik merkezimizde sizlere cilt bakımında güzel ve başarılı sonuçlar vermek için çalışan ekip arkadaşlarımız en iyi şekilde hizmet vermektedir. Cilt bakımı için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz. Telefon numaramız 0543 578 58 000542 330 4930 Açık adresimiz Zekeriyaköy Mh. 5. Cd. H-1 Blok Apt. No: 11 / 3 MERKEZ, 34450 Sarıyer/İstanbul Konum linkimiz için tıklayınız.