Göktürk Gözaltı Bakım

Göktürk Gözaltı Bakım Merkezi, güzelliğinizi mucizevi dokunuşlarla yalnızca “Müdahalesiz” ( Non- Invasive ) yöntemlerin kullanıldığı bir estetik terapi merkezidir. Burada, hiçbir şekilde cerrahi işlem, enjeksiyon (örn: dolgu, botoks, vs) gibi, vücutta yabancı madde birikimine yol açan ve orta vadede olumsuz yan etkiler yapan teknikler kullanılmaz.

Göktürk Bakım Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. Güzellik merkezimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellik tedavilerini sunar. Güzellik merkezimizde gözaltı bakım terapimiz de mevcuttur. Göz çevresi bakımı diğer cilt bakım yöntemlerine nazaran daha faklı ve dikkatli yapılmalıdır. Göz çevresi cildini daima nemli tutmak ve bitkisel göz çevresi kremleri ile gözaltı bakımı tamamlanabilir. En iyi gözaltı bakımı için Miracle Shape Temizlik ve Bakım Merkezimizde hizmet vermekteyiz.

Göktürk Gözaltı Bakım, her türlü vücut ve güzellik alanında güzel ve başarılı sonuçlar vermek için çalışan ekip arkadaşlarımız en iyi şekilde hizmet vermektedir. El bakımı hizmetinden yararlanmak için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz. Telefon numaramız 0543 578 58 000542 330 4930 Açık adresimiz Zekeriyaköy Mh. 5. Cd. H-1 Blok Apt. No: 11 / 3 MERKEZ, 34450 Sarıyer/İstanbul Konum linkimiz için tıklayınız.