Göktürk Göbek Lifting ve Sıkılaştırma

Miracle Shape Göktürk Güzellik Merkezi, güzelliğinizi mucizevi dokunuşlarla yalnızca “Müdahalesiz” ( Non- Invasive ) yöntemlerin kullanıldığı bir estetik terapi merkezidir. Burada, hiçbir şekilde cerrahi işlem, enjeksiyon (örn: dolgu, botoks, vs) gibi, vücutta yabancı madde birikimine yol açan ve orta vadede olumsuz yan etkiler yapan teknikler kullanılmaz.

Göktürk Güzellik Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. Güzellik merkezimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellik tedavilerini sunar. Güzellik merkezimizde Göbek Lifting ve Sıkılaştırma hizmetimiz de mevcuttur. Hem sağlıklı bir hayat için hem de estetik forma kavuşmak amacıyla karın sıkılaşma tedavileri yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Miracle Shape Güzellik Merkezimiz, her türlü vücut ve güzellik alanında güzel ve başarılı sonuçlar vermek için çalışan ekip arkadaşlarımız en iyi şekilde hizmet vermektedir. Yararlanmak istediğiniz hizmet için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz. Telefon numaramız 0543 578 58 000542 330 4930 Açık adresimiz Zekeriyaköy Mh. 5. Cd. H-1 Blok Apt. No: 11 / 3 MERKEZ, 34450 Sarıyer/İstanbul Konum linkimiz için tıklayınız.