Göktürk El Bakımı

Miracle Shape Göktürk El Bakımı Merkezi, güzelliğinizi mucizevi dokunuşlarla yalnızca “Müdahalesiz” ( Non- Invasive ) yöntemlerin kullanıldığı bir estetik terapi merkezidir. Burada, hiçbir şekilde cerrahi işlem, enjeksiyon (örn: dolgu, botoks, vs) gibi, vücutta yabancı madde birikimine yol açan ve orta vadede olumsuz yan etkiler yapan teknikler kullanılmaz.

Göktürk Miracle Shape Güzellik Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. Güzellik merkezimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellik tedavilerini sunar. Güzellik merkezimizde el bakımı terapimiz de mevcuttur. Ellerimiz dış ortamla çok fazla temas halinde olduğu için sıcaktan, soğuktan, rüzgardan, sudan ve kozmetik ürünlerden çok fazla etkilenir. El bakımı, cildin ihtiyacına uygun çeşitli besleyici kremler kullanarak, elleri daima temiz tutarak ve tırnak bakımını ihmal etmeyerek yapılır.  

Göktürk El Bakımı, her türlü vücut ve güzellik alanında güzel ve başarılı sonuçlar vermek için çalışan ekip arkadaşlarımız en iyi şekilde hizmet vermektedir. El bakımı hizmetinden yararlanmak için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz. Telefon numaramız 0543 578 58 000542 330 4930 Açık adresimiz Zekeriyaköy Mh. 5. Cd. H-1 Blok Apt. No: 11 / 3 MERKEZ, 34450 Sarıyer/İstanbul Konum linkimiz için tıklayınız.