Göktürk Cilt Bakım

Göktürk Miracle Shape Güzellik Merkezi, güzelliğinizi mucizevi dokunuşlarla yalnızca “Müdahalesiz” ( Non- Invasive ) yöntemlerin kullanıldığı bir estetik terapi merkezidir. Burada, hiçbir şekilde cerrahi işlem, enjeksiyon (örn: dolgu, botoks, vs) gibi, vücutta yabancı madde birikimine yol açan ve orta vadede olumsuz yan etkiler yapan teknikler kullanılmaz.

Miracle Shape müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. Cilt bakımının amacı, gözenekleri temizlemek, cildi cansız gösteren ölü tabakayı gidermek, cilde oksijen sağlamak, lenf drenajı ile toksinleri yok etmek, cilde parlaklık, canlılık ve tazelik vermektir. Cilt bakımı öncesinde cildin analizi yapılır. Bu şekilde cildin ihtiyaçları belirlenerek, cilt problemleri tespit edilir. Yapılan tüm bu tespitler nasıl bir medikal bakım yöntem aşamalarının uygulanacağının belirlenmesinde yardımcı olur.

Göktürk Miracle Shape güzellik merkezimizde sizlere cilt bakımında güzel ve başarılı sonuçlar vermek için çalışan ekip arkadaşlarımız en iyi şekilde hizmet vermektedir. Cilt bakımı için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz. Telefon numaramız 0543 578 58 000542 330 4930 Açık adresimiz Zekeriyaköy Mh. 5. Cd. H-1 Blok Apt. No: 11 / 3 MERKEZ, 34450 Sarıyer/İstanbul Konum linkimiz için tıklayınız.