Balkabağı Bakımı ve Peeling

Pumpkin Peel yani balkabağı bakımı veya sindirella bakımı son zamanlarda oldukça popüler olan organik bir peeling yöntemidir. İçerisinde barındırdığı alfa hidroksi asit, amino asitler ve enzimler açısından oldukça zengin olan Kabak, cilt bakımında da fazlasıyla kullanılmaktadır. Hücrelerin yenilenme hızını arttıran Alfo Hidroksi asit, cildin genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken, cilde yumuşaklık kazandırır.

Balkabağı bakımı ve peeling ürünü doğal ve organik bir üründür. Miracle Shape Temizlik ve Bakım Merkezlerinde Cilt Bakımı Uzmanları tarafından yapılan Balkabağı bakımı ve peeling kadın, erkek fark etmeden herkesin gönül rahatlığıyla yaptırabileceği bir uygulamadır. Akneli ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun bir cilt bakımıdır. Balkabağı bakımı ve peeling ile yapacağınız cilt bakımı sonrasında cildinizin en üst tabakasını arındırarak, cildinizde meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olurken, çil tedavisine de yardımcı olur. Cildin ölü hücrelerden arınmasının ardından cildiniz yenilenecek ve cilt kusurlarınız en aza inecektir.

Ana maddesi kabak olan Balkabağı bakımı ve peeling, cildinizi yenileyerek, ciltteki kuruluk, yaşlanma ve akne problemlerine karşı hücrelerin yenilenmesini sağlar.

Cildi maskeye hazırlamak için önce cilt tipine göre belirlenen temizleyici ürünler yüze uygulanır. Cilt yağdan ve kirden arındırıldıktan sonra yüze masaj yapılarak ölü cilt hücreleri temizlenir. Balkabağı bakımı ve peeling cilde sürülür ve yüzde 10 dakika bekletilir. Sonrasında maske ciltten arındırılır. Etkisini hemen fark edersiniz. Porselen netliğinde ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak hedeflenir.

Bu tedavi şekli için her mevsim uygundur ve cildin ihtiyacına ve problemine göre haftada 1 ya da 10 gün aralıklarla en az 4 seans önerilmektedir.

Türkiye’de önemli güzellik merkezlerinden biri olan Miracle Shape Temizlik ve Bakım Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermek için titizle çalışmaktadır. Bal kabağı bakımı ve peeling hizmetimizden yararlanmak için internet sitemizden randevu oluşturabilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz 0543 578 58 00 – 0542 330 4930.